Rubriky
Kariérismus

Protekce je továrnou na vysoké podstavce pro trpaslíky

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vládnou nám mnoho století všude jenom trpaslíci. Z dálky vypadají ti co nám vládnou jako obři a z blízka spatříme trpaslíky, vše je zde založené na pokrytectví, kdy se; malé vydává za veliké, chudé za bohaté, hloupé za chytré, pomalé za rychlé, nemocné za zdravé, nehodnotné za hodnotné, atd. z díla spatříme velikost těch, co nám egoisticky pyšně vládnou, a rozhodují tak o nás bez nás, dílo těchto lidí je evolučně malé, protože to dílo vytvořili trpaslíci. Trpaslík stojící na vysokém podstavci není obr, je to jenom podvod založený na pokrytectví.

Každý růst narazí na strop, a tak když nemohou trpaslíci vyrůst, tak je zde použit podstavec, na který se trpaslíci postaví, takovým podstavcem jsou vysoké stání a podnikové funkce, trpaslíků je nadbytek a vysokých podstavců je nedostatek, a tak zde jsou kariéristické závody o vysoké podstavce. Problém s nepřizpůsobivými příživníky, co se rozmnožují jako invazní druh, je problémem vysokých podstavců, na kterých stojí nepřizpůsobiví trpaslíci, co myslí a jednají jako příživníci, a tím se nemůže zlým trpaslíkům, nic zlého stát.

Protekce je továrnou na vysoké podstavce pro trpaslíky, pokud míra protekce překročí normalitu, tak následkem je zhroucení ekonomiky a politiky, feudalismus a socialismus se zhroutil díky tomu, že zde míra protekce překročila normalitu. Jenom naivní volové si myslí že demokratické volby mohou zde něco k lepšímu změnit, volby jenom vymění trpaslíky na vysokých podstavcích a nic se k lepšímu zde nezmění, pokud by demokratické volby mohli eliminovat vysoké podstavce pro trpaslíky, tak by se demokratické volby všude zakázali.

Pokud jsou dělníci žebráci, tak příčinou je to, že je monopolní stát díky vysokým daním bohatý, je to starý problém, kdy je střet zájmu mezi státem a dělnickou třídou, většinou tento konflikt bohužel stát vyhraje a je jedno jestli je zde socialismus nebo kapitalismus. Když nemůže trpaslík vyrůst, tak si hledá vysoký podstavec, celá naše konzumní kultura je založená na lži a krádeži, dobrota je zde žebrota, nikdy zde nebyl svatý člověk; Mojžíš, Šalomoun, Ježíš Kristus, Buddha, Mohamed, atd. to je hříšný trpaslík, na vysokém svatém podstavci. Protekce proměnila opici v člověka, bez protekce se z člověka stává zase opice, podívejte se na internetové sociální stánky, zde trpaslíci nemají protekci, a tak se z trpaslíků stali hloupé opice s nulovou hodnotou.