Prý nejsou peníze pro dělníky, to je pochopitelné, protože peníze zde jsou jenom pro ty, co jsou nahoře

Vše je zde loutkou ovládnou limity, je to jako se zatížením lana, které nesmíme překročit. Některé limity známe a respektujeme, a jiné limity neznáme a nerespektujeme, a tím se do problémů dostáváme. Podívejme se na sportovce, sportovní soutěže ukážou, jaké jsou limity pro sportovce, a ten kdo tyto limity nedokáže splnit, pozná to, že nemá jako sportovec žádnou šanci, na to zde uspět. Podobné je to i u vysoké školy, kde mnoho studentů vysokou školu nedokončí, protože nezvládnou veliké nároky, které po nich chce vysoká škola, jsou zde i limity v rovině získání vědomostí.

Dále zde máme limity dané situací, ve které žijeme, některé situace jsou pro nás dobré a jiné jsou zase pro nás zlé, občas se může i stát že se limity změní, a tak to co jsme zvládali dříve, to dneska už nezvládneme, díky nemoci nebo stáří, vše je v pohybu, jenom smrt je zde jistá a ostatní je nejisté. Problém s limity nemá jenom jedinec, tento problém má i; věda, technika, podnik, organizace, národ, kultura, ekosystém, vesmír, atd. pokud je zde válka nebo katastrofa, tak se problémy s limity stávají neřešitelné, a tím dochází k velikým škodám.

Většina lidí vnímá nejvíce ekonomické limity, protože mají málo peněz a mnoho dluhů, ti co jsou nahoře, slibují těm dole sociální a ekonomické zázraky, nebo ráj po smrti, sliby se slibují, a jenom naivní hlupáci se naivně dopředu radují, než poznají to, že je zase někdo podrazil. Každý ekonomický a sociální růst má zde svoje limity, které nemůže překonat rychle a levně, protože veliké změny u velikého systému, vyžadují veliké množství času a peněz.

Od pradávna je zde největší problém s tím, že lidi lžou druhým a sobě, následkem je to, že vztahy mezi lidmi a národy nefungují, nejde žít s člověkem, který lže, jako když tiskne, jsme chycení do sítě svých lží a tím dochází k porušování limitů a následkem je deprese u; morálky, politiky, ekonomiky, rodiny, psychiky, atd. čas stejně nakonec dokáže to, že ta minulá vláda nám lhala, bohužel už nejsou potrestaní ti, co nám v minulosti chybně vládli, a tím nás do bídy uvrhovali.

Prý nejsou peníze pro dělníky, to je pochopitelné, protože peníze zde jsou jenom pro ty, co jsou nahoře, a pro ty co jsou dole peníze nejsou, máme zde milionáře, co si kupují soukromá letadla, a máme zde bezdomovce, co umírají zimou a hlady, to ale nikoho nezajímá, každý se stará jenom o sebe, aby on zde měl výhody, a jistoty které si nezaslouží, peníze těm co jsou nahoře nesmrdí, a z cizího krev přeci neteče.

Author: admin