Římanům 10

To že chodil někdo dlouho do školy, a zde se toho mnoho i naučil, jej neochrání před tím, aby on chyboval, svět se neustále mění, a škola nemůže vysokoškoláky naučit všemu, proto vysokoškoláci často chybují. Vysokoškoláci se nijak neliší od ostatních lidí, jde zde jenom o svaté dogma, že ten, kdo má vysokou školu, že lepší než ten, kdo ji nemá. V minulosti nebyli vysoké školy, a přesto zde bylo mnoho moudrých lidí, co jsou nám dosud vzorem.

Je třeba zavést testovací systémy které každý rok otestují lidi od 15 let do 70 let, abychom věděli jistě, jaké kvality mají lidi a nespoléhali se na tituly, a to co nám řeknou. Zaměstnavatel se podívá na testy u zaměstnanců, a vyhodí ty zaměstnance, co mají špatné testy, takto skončí období, ve kterém na místě pro profesionála byl amatér. Ten, kdo bude dlouhodobě nezaměstnaný, ten se bude recyklovat na substrát, takto se vyčistí naše kultura od nepřizpůsobivých příživníků, co zde lžou a kradou.

Bude zde povinnost pracovat od 15 let do 70 let a to 365 dní v roce a po 10 hodin, lidi si nebudou už hledat zaměstnání, ale dostanou zaměstnání globálně přidělené, ten, kdo nenastoupí do zaměstnání bude recyklován na substrát, kdo chce jít ten musí i pracovat, práce proměnila zvíře v člověka, dneska budeš nahoře a zítra budeš dole, nebude zde už jistá vysoká funkce pro nikoho.

V zaměstnání se nebude kouřit a pít alkohol, zaměstnanci budou oblečení jenom ve uniformách, které dostanou od zaměstnavatele pro nikoho nebudou výjimky, a tak ředitel a prezident budou mít taky pracovní služební uniformu. Všichni zaměstnanci budou pod neustálým dohledem kamer a čipů, pokud bude zaměstnanec chybovat, nebo pracovat pomalu, tak bude dostávat vysoké pokuty, na hrubý pytel zde musí být hrubá záplata, musíme oddělit hodnotné od nehodnotného.

Leave a Reply