Římanům 4

Vše se zrychluje už mnoho století, díky zrychlování se máme lépe než lidi v minulosti, svět nemění k lepšímu podnikatelé a politici, svět mění k lepšímu jenom vynálezy, které se realizovali v praxi, každý hodnotný vynález posouvá naši civilizaci vývojově dopředu, tam kde se vynálezy neuvádějí do praxe tam je bída a zaostalost, je třeba se nebát eliminovat staré a nahradit to novým. Velikým problémem u evoluce je snaha změnit jenom povrch a neměnit to co je pod povrchem.

Podívejme se třeba na fotoaparáty, zde výrobci mění u fotoaparátů jenom povrch a nemění to co je pod povrchem, následkem je to že lidi k focení místo fotoaparátů začali používat mobilní telefony. Politici a podnikatelé mění jenom povrch civilizace, ale to nestačí, je třeba dát konečně globálně lidem do hlavy GVKB inteligentní čip, napojený na globální GVKB umělou inteligenci, tak už lidi nebudou moci dělat chyby.

Pro nikoho na světě nebudou výjimky nebo imunita, tak skončí rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, z lidí se tak stanou GVKB roboti na dálkové ovládání, pokud genetický GVKB robot nebude fungovat optimálně a nepůjde rychle a levně opravit, tak se automaticky eliminuje v krematoriu, zajisti globálně vysokou kvalitu všech lidí a následkem je dokonalá civilizace, dobrotu si v nové GVKB civilizaci bude muset každý zasloužit profesionální prací. Takto zde skončí lež a nenávist, protože zde všude bude pravda a láska, takto se hříšní čerti konečně promění na svaté anděly, nejsou zde čerti tak zde není ani konzumní očistec.

Leave a Reply