Robot mi ukradl vysokou funkci

Měl jsem se velmi dobře díky vysoké funkci kde jsem měl k dispozici sekretářku a řidiče taky jsem měl veliký drahý služební byt zadarmo. Jenže najednou na moje místo nastoupil autonomní inteligentní robot na dobíjecí baterie vyrobený v Číně, původně mě prý měl robot zastupovat jenom v nenáročných situacích aby šetřil můj hodnotný čas, jenže robot se neustále zdokonaloval a najednou prý byl lepší než jsem byl já a tak jsem dostal výpověď a zlatý padák.
 
Zpočátku jsem si naivně myslel že robot selže a tak se vrátím nazpět, jenže oni koupili ještě jednoho záložního robota a tím jsem odepsaný. Snažil jsem se si najít novou vysokou funkci kde je k dispozici sekretářka a služební řidič, jenže tyto funkce obsadili roboti, i na funkci prezidenta je už robot. Nakonec jsem se psychicky zhroutil a skončil jsem v psychiatrické nemocnici na pavilonu kde jsou jenom dlouhodobě nezaměstnaní vysokoškoláci. Jako personál zde jsou roboti a je zde i robot psychiatr, máme zde k dispozici televizi a internet, vaří zde velmi dobře, i sex zde můžeme mít, někteří zde mají i psa kterého chodí do parku venčit. 
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..