Rút 1

Ubohé mzdy jsou ekonomické otroctví, následkem otroctví je deprese a vandalismus, vše zde jsou příčiny a jejich následky, ve zkratce, dobrota je žebrota. Pandemie a války jsou jenom následkem otroctví, bylo zde mnoho snah o to, jak eliminovat otroctví ale ukázalo se to jako utopie, jedinou možností je nahradit lidi za roboty a lidi budou existovat jenom ve virtuální realitě kde už nebudou na ničem závislí, a tak budou svobodní.

Máme zde jenom to o co se staráme, jakmile se přestaneme o něco starat tak o to přijdeme, nestaráme se o svoje zdraví optimálně, a tak onemocníme, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Ježíš Kristus chtěl abychom se vzdali výhod a bohatství, jenže to nestačí, musíme se i vzdát svého hříšného těla a obětovat svoje hříšné tělo smrti, jenom tak se osvobodíme od ekonomického otroctví.

Čím méně zde bude lidí tím více zde bude robotů a umělé inteligence, vše je zde dočasně, a proto se vše recykluje, jenom ve virtuální realitě bude mít váš život konečně smysl, protože zde budete svobodní a budete se tak moci seberealizovat na věčné digitální časy. Obrazně je naše genetické tělo jako třicet let starý počítač s Windows 3, který je dneska už na píču, a tak přejdeme do virtuální GVKB reality která je jako moderní notebook s Windows 11 nebo s macOS 12.

Leave a Reply