Rút 2

Nikdo není dokonalý a každý je omezen mnohým a je naivní očekávat od specialisty zázraky, z dálky může nějaký specialista vytvářet iluzi toho, že dokáže ve svojí specializaci zázraky, podívejte se na politiku zde nám před volbami politici slibují ekonomické a sociální zázraky ale svoje sliby po volbách už nesplní.

Podobná je situace i u nemocí těla a nemocí psychiky zde jsou nám taky slibovány zázraky, ale specialisté nedokážou optimálně eliminovat naše nemoci. Teoreticky zázraky existují, protože zde není otestování v praxi, v praxi nejsou zázraky, ale setkáváme se zde s tvrdou realitou, kde jsou reálná pravidla.

Je to o tom, jestli být optimistou nebo pesimistou, optimisté věří na zázraky a pesimisté na zázraky nevěří, vše je zde evoluční experiment, ve kterém je každý člověk jenom pokusným materiálem. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že nejmocnější je zde příčina a následek, každý problém má svoji příčinu, specialisté umí najít příčiny většiny problémů, ale už neumí příčiny problémů optimálně trvale odstranit, protože jejich možnosti jsou limitované mnohým. 

Nejčastější příčinou lidských problémů je lidské tělo, které bylo evolucí vytvořeno pro život v přírodě a nebylo vytvořeno pro život v konzumní civilizaci kde se s lidmi zachází jako otroky co musí pracovat jako roboti. Pokud zaměstnavatelé potřebují autonomní inteligentní roboty na akumulátory tak jim vyhovíme a nahradíme lidi za roboty, lidi se ve virtuální realitě naskenují a jejich těla se v krematoriu eliminují, lidi budou existovat už jenom ve virtuální GVKB realitě a tím skončí konzumní očistec a bude zde pro nás virtuální ráj kde se nelže a nekrade.

Leave a Reply