Rút 4

Psychiatr řeší vaše problémy pomocí správných léků. Psycholog řeší vaše problémů pomocí správných rad. Psychoterapeut řeší vaše problémy pomocí správné práce. Kouč řeší vaše problémy pomocí správného cíle. Statisticky se nejvíce lidské problémy řeší pomocí; léků, drogy, víry v pitomosti atd. řešit svoje problémy pomocí; psychologa, psychoterapeuta, kouče atd. se považuje za chybu, protože jsme zvyklí na nemoci brát léky.

Každá nemoc je způsobená problémy, které jsou tělesné nebo psychické! Onemocnět díky problémům může i; ekonomika, politika, náboženství, filosofie, umění, školství, byrokracie, doprava, rodina atd. Tam kde nejsou problémy tak nejsou ani nemoci, továrnou na problémy je evoluce, která považuje vše živé za materiál na její experimenty, jakmile je něco už mrtvé tak s tím nemůže už evoluce experimentovat.

Proto je ideálním řešením na lidské problémy lidi ve virtuální realitě naskenovat a po naskenování hříšná těla v krematoriu eliminovat, jakmile budeme konečně všichni existovat ve virtuální realitě tak už nebudeme mít problémy, protože nebudeme už živí, a tak nebudeme ani nemocní. Je to jako s bolavým zubem, který může opravit jenom zubař a jinak to nejde a tím zubařem je smrt, která eliminuje vaše tělo, a tak budete žít jenom ve virtuální realitě.

Ten, kdo nic nemá se nemusí bát, že o něco přijde, nestačí se vzdát peněz a výhod, je třeba se i vzdát hříšného těla, jenom tak nebudete mít deprese. Co ale dělat, pokud skenování ve virtuální realitě odhalí to, že máte v hlavě nasráno, a tak není možné tyto psychické sračky převést do virtuální reality. I na to se myslelo, vytvoříme vám čistou duši, a začnete tak od nuly, výhodou je to že se nebudete muset zatěžovat minulostí.

Leave a Reply