Schopnost vědět a nemyslet, je v úspěšném životě zručností číslo jedna

01
V dogmatickém světě, jsou nejmocnější ti, kteří milují dogmata. V reálném světě, jsou úspěšní ti, kteří nenávidí dogmata. Úspěšní lidé si dopřávají luxus jako poslední, zatímco neúspěšní mají tendenci kupovat luxus jako první.
02
Problémem učení je, že moudré knihy mají na vše odpověď a až potom si položíte otázku, k čemu je mi teorie. O takovém postupu ale úspěšný život není. Láska k úspěchu, není původcem všech problémů. Tím je nedostatek štěstí.
03
Schopnost vědět a nemyslet, je v úspěšném životě zručností číslo jedna. Pokud nedokážete být lepší než konkurence, neobtěžujte se pouštět do boje s konkurencí. Mnoho titulů, nikomu nezaručí úspěch v reálném životě.
04
Prioritní rozdíl mezi úspěšným a neúspěšným je v prioritách. Zbabělci rezignují, když poprvé neuspějí, a hrdinové se nevzdají, dokud v soutěži neuspějí.
05
Je snadné se dobře utajit, je těžké soutěžit a být úspěšný. Jedním z hlavních důvodů, proč lidé nejsou úspěšní, je ten, že věří naivně na zázraky. Odpovědnost za svoji budoucnost vezměte do vlastních rukou.
06
Buď budete pány svojí budoucnosti, nebo otrokem budoucnosti. Nejmocnějším aktivem, které všichni máme, je naše sebevědomí. Když je dobře vytrénováno sebevědomí, dokáže vytvořit obrovské úspěchy.
07
Chcete-li si uvolnit hlavu od myšlení, zbytečně se nezaobírejte tím, co není prioritní na cestě k úspěchu. Strach blokuje možnost se naučit novému. Být bez úspěchu je dočasné, zato strach je věčný. I když jste momentálně neúspěšní, můžete snít o tom, že budete úspěšní.
08
Neúspěšní lidé jsou neúspěšní proto, že se vzdali svých snů o úspěšnosti. Musíte poznat na čem šetřit a do čeho investovat, nezalévejte plevel a nekrmte parazity.
09
Mnohé z dálky vypadá jako dobrá investice a z blízka poznáte, že je to špatná investice, k čemu je vám něco co vám neslouží a jenom to leží ve skříni nebo v trezoru.
10
Pokud chcete být úspěšní, začněte konečně uvažovat ve velkém. Zjistěte, kde jste, kam jdete, a pak vytvořte optimální program, jak se dostat k úspěchu. Lidé se musejí probudit a uvědomit si, že úspěch na ně nebude čekat.
11
Pokud něco chcete, vstaňte a jděte za tím. Vaši úspěšnou budoucnost tvoří to, co děláte ještě dnes, ne to, co možná uděláte za rok.
12
Pokud chcete zdolat vysokou horu, musíte na to být optimálně připraveni, to je nejčastější problém u lidí co chtějí být v nějaké specializaci úspěšní!

Author: admin