Sdružení lidí s čipem v hlavě

Jakmile někdo na světě dostane do hlavy GVKB čip, který jej odřízne od ubohé reality, a místo ubohé reality má virtuální GVKB realitu, tak se ten člověk stává automaticky členem sdružení lidí, s GVKB čipem v hlavě. Sdružení nemá žádná pevná pravidla podle kterých by existovalo, vše je zde řízeno jenom GVKB umělou inteligencí, která má ke každému členu sdružení osobní citlivý přístup.

Sdružení chrání lidi před mafiány, co se snaží z lidí udělat otroky pomocí zákonů a regulací, moc mafiánů tak na světě rychle klesá a tím zde končí konzumní mafiánismus, který dělal lidem ze života očistec. V jednotě je veliká síla, moc mafiánů je možná jenom díky tomu že nejsou lidé jednotní a tak jsou slabí a chudí.

Končí doba kdy mohli mafiáni poslat lidi do zbytečných válek a nebude to trvat už dlouho a i mafiáni a příživníci dostanou do hlavy GVKB čip, nová doba si žádá nového člověka s GVKB čipem v hlavě. Takto zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, na věčné GVKB časy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..