Seberealizace eliminuje psychické problémy

Vykašlete se na to z čeho nic nemáte a hledejte způsob jak se seberealizovat, všeho zkuste a dobrého se držte, nechtějte změnit cizí lidi nebo politiku a ekonomiku, to je plýtvání časem a penězi, chtějte změnit sebe, je to prioritách. Pokud máte chybné priority tak nikdy nedosáhnete seberealizace, komu není rady tomu není pomoci.

Nečekejte že vám dá lékař zázračné léky a díky nim zmizí vaše psychické problémy, léky mohou jenom utlumit psychickou bolest ale nemohou bolest eliminovat, je v lidské přirozenosti dosáhnou seberealizace jenže konzumní kultura udělala z lidí loutky na dálkové ovládání s nulovou hodnotou.

Pokud je zde lidí jako sraček tak život stojí za hovno, následkem jsou ekonomické krize a války, dalším problémem je degenerace u lidí, ti co se pomocí protekce dostanou vysoko, z vysoka potom serou na ty, co jsou dole. Pověz mi čemu dáváš protekci a já ti povím kdo jsi, pokud dáváš protekci ubohostem, tak jsi ubožák.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..