Sebevražednismus

Kapitalismus je založen na soukromém vlastnictví peněz, socialismus je založen na společném vlastnictví peněz, sebevražednismus je založen na tom, že mrtvý nepotřebuje peníze, za vším jsou v konzumní kultuře peníze, proč problém s penězi nevyřešit sebevraždou? Lidí je na světě jako much a je to velmi drahá záležitost řešit přelidnění a degeneracemi válkami, levnější je sebevražda. Život je hra a smrt je konec hry, na sebevraždě není nic špatného, stejně jednou každý zemře. Stát nebude už nikoho ekonomicky podporovat, sám má málo peněz, nemáš peníze díky stáří nebo nemoci, tak spáchej sebevraždu. 
 
Naše kultura vymývá lidem mozek a tvrdí jim, že je sebevražda chybou nebo hříchem, ve skutečnosti jde o to, že elita potřebuje vojáky a otroky. Pokud by dělníci spáchali sebevraždu, kdo by potom vytvářel elitě veliký zisk? Najednou by zaniklo rozdělení na ty, co jsou nahoře, a ty co jsou dole, a toho se elita bojí nejvíce. Nadbytek pro ty co jsou nahoře je možný díky nedostatku pro ty co jsou dole, nemá smysl pomocí revoluce měnit politiku, smysl má to že dělníci začnou ve velkém páchat sebevraždy.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..