Rubriky
Ego

Selhání pokrytecké politiky

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Ano, všemu zde vládne; situace, vesmírná a přírodní pravidla, čas, energie, evoluce, dualita, inteligence, vědomosti, závislosti, pravda, láska, strach, peníze, atd. svoboda je iluze! Rozděluji lidi na úspěšné a neúspěšně otroky, je to jako ve spotu, kde je rozdělní na sportovní ligy. Ten kdo je dole myslí na to jak se dostat nahoru aby se z něj stal úspěšný otrok a ten kdo je nahoře jako úspěšný otrok, myslí na to, jak se nahoře udržet co nejdéle je to možné.

Veliké války v nahotě odhalují to že je každý jenom otrokem s nulovou hodnotou, ve válce je idealismus nahrazen egoismem, protože dobrota znamená smrt. Nová doba nám přinesla nové války které jsou většinou ekonomické a informační, napětí mezi protiklady je zdrojem energie která zde vše uvádí do pohybu, emancipace má za následek to že je vše v klidu, a následkem je přelidnění a degenerace. Blbá nálada je zde díky pokrytectví, otroci co jsou nahoře hlásají nelhat a nekrást, přitom lžou a kradou.

Konzumní svět je jedno veliké lidské mraveniště, z lidí se stali jenom otroci systému a systém stvořil průměrného konzumního otroka. Neustále zde přicházejí charismatičtí psychopati, co slibují otrokům ekonomické a sociální zázraky, pokud je zvolíte do vysokých státních funkcích, jenže po zvolení na svoje sliby zapomenou, a starají se jenom o to jak si co nejvíce nahrabat peněz. Pod maskou anděla je čert o tom je pokrytecká společnost, dobrota je žebrota, podívejme se na příživníky co se rozmnožují jako invazní druh, zde je jasná ukázka selhání pokrytecké politiky.