Sírachovec 2

Kauzalita nám říká že každé selhání politiky a ekonomiky je způsobeno chybami těch co jsou nahoře a rozhodují chybně o nás bez nás. Slepý nemůže vést slepé to je logické, zde se dostáváme k pokryteckému protekcionismu, který umožňuje slepým, aby vedli slepé. Slepý je ten, kdo nevidí z blízka politiku a ekonomiku, jak vypadá z blízka politika a ekonomika? Z blízka spatříme to, že je zde vše chybně naprogramovaný evoluční proces, který optimálně nefunguje, je to celé o svatých pravidlech, která zde vše chybně ovládají.

Svatá pravidla je obtížné změnit, protože jsou svatá, takovým svatým pravidlem je vybírání daní a cla, aby se z těchto společných peněz, mohlo platit mnoho zbytečností a hloupostí, k čemu potřebujeme; hnutí, sekty, církve, nevýdělečné organizace, politiky, byrokraty, armády, vězení, soudy, policii, podpory, důchody, zdravotnictví, školství atd. Výdaje státu neustále narůstají, díky tomu že každý stát podporuje mnoho pokryteckých hříšníků, co státu nepřinášejí užitek.

Podívejme se konečně do přírody zde není u moci stát, a tak zde nejsou daně a clo, každý se zde musí postarat o sebe jinak zemře hlady, dobrota k tomu, co je cizí, je v přírodě luxus, který si nikdo nemůže dovolit. Stát vzniká díky přelidnění, kdy je třeba zajistit pomocí státu a morálky kontrolu nad lidmi, aby lidi nelhali a nekradli, jenže to stát nezvládne, protože nemůže všem pokryteckým hříšníkům dát do hlavy inteligentní GVKB čipy, aby tak mohl snadno lidi ovládat jako loutky.

Leave a Reply