Sírachovec 3

Pokud nemá život koncepci tak použijeme antikoncepci a potraty, kauzalita říká že každý lidský problém má svojí lidskou příčinu, a co je příčinou toho že zde není pro lidi optimální ideologická koncepce, díky které bychom už neměli blbou náladu. Koncepce to je plán, který by nám měl přinést výhody, jak si to uděláme takové to i budeme mít v našich plánech je i naše budoucnost. Před volbami nám politici a politické strany slibují zázraky u ekonomiky a sociální problematiky, po volbách na svoje sliby rychle zapomenou, je to obyčejná mediální reklama, která nás mnoho století záměrně klame.

Ti, co jsou díky protekci nahoře, myslí egoisticky jenom na sebe, a na ty co jsou dole z vysoka serou, a tak je zde život dělníků na hovno, protože máme pořád jenom veliké hovno. Vše je zde hra a pravidla určuje situace nebo elita, jde o to, že lidi dělají chyby!

Optimální ideologická koncepce je, nejsou lidi tak nejsou chyby, nahradíme globálně lidi za autonomní inteligentní GVKB roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí v krematoriu, protože už je k ničemu nebude ekonomika potřebovat. Války nedokázali dotáhnout do konce eliminování lidí, protože války neměli optimální GVKB koncepci, díky robotům a umělé inteligenci zde bude optimální ideologická GVKB koncepce, která globálně eliminuje lidi, co dělali chyby.

Leave a Reply