Sírachovec 8

Je třeba eliminovat blbou náladu. Kauzalita jasně říká, že blbá nálada má svoji příčinu, co je nejčastější příčinou blbé nálady? Nejčastější příčinou blbé nálady je dobrota, která dělá z lidí žebráky, jsme dobří k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, všechny změny, které se zde za mnoho tisíciletí realizovali, změnili jenom povrch systému a pod povrchem byl pořád protekcionismus, kdy se díky protekci měla dobře jenom elita.

Jak eliminovat protekcionismus? Nová doba nám nabízí nové možnosti, naskenujeme lidi a potom jejich genetická těla v krematoriu eliminujeme, informace získané ze skenování lidí optimalizujeme a použijeme pro novou GVKB civilizaci, kde místo hříšníků budou programy a stroje, vše je zde dočasným evolučním procesem.

Člověk je jako mechanický psací stroj, který je třeba nahradit počítačem a internetem, co bylo, to bylo, teď je zde nová GVKB digitální doba, ve které už nejsou hříšníci, co lhali a kradli. Elita to jsou jenom staré opice, co si zde hrají na bohy, už bylo dost tohoto pokryteckého divadla, ve kterém nebyla pravda a láska, díky digitalizaci zde zvítězí na věčné časy pravda a láska nad lží a nenávistí, neberte si to osobně že skončíte už brzo v krematoriu, každá hra je zde dočasně.

Leave a Reply