Skutky apoštolů 10

Co chcete mít v hlavě čip nebo mozek, současný člověk by chtěl mít v hlavě egoistický mozek a člověk z budoucnosti, by chtěl mít v hlavě GVKB čip místo mozku. Egoistický mozek vysokoškoláka, nemůže konkurovat GVKB čipu, protože je to zastaralý model řídící biologické jednotky, který používá ubohé nervové buňky, které jsou pomalé a nekvalitní.

V budoucnosti se budou lidé klonovat a geneticky upravovat, a výroba nebude počítat s tím, že by naklonovaný člověk měl při výrobě biologický mozek, a od počátku genetické výroby člověka, zde bude jenom GVKB čip, který bude GVKB člověka na 100 % ovládat. Některé části lidského těla budou už robotické z kovu a plastů, a tak bude člověk jakýmsi digitálním robotem, kterého bude ovládat GVKB čip v hlavě a GVKB globální umělá inteligence.

Biologické součásti člověka, budou mít za úkol už jenom výrobu elektrické energie, z granulované potravy, nebudeme již mít tedy; kůži, oči, uši, čich, rozmnožovací orgány atd. pokud se biologický stroj na výrobu energie porouchá, nebo poklesne jeho výkon, bude rychle a snadno vyměněn, na jiný fungující ve výměníkových stanicích, které budou něco, jako jsou dneska benzínové pumpy, kde do aut čerpáme palivo. Někdo namítne, že by bylo lepší používat místo biologického zdroje energie, jiný zdroj energie, třeba akumulátory nebo kondenzátory.

Vyrobit ale jiný zdroj energie, který by byl stejně provozně levný a ekologický, není ale jednoduché, jak se může na první pohled zdát, granulovaná potrava je totiž tak levná, že jí nemůže nic už konkurovat, stejně tak i výroba biologických strojů na výrobu energie, je taky tak levná, že jí nemůže nic technického konkurovat. Vše je prioritně o tom, aby zde fungovalo vše levně a rychle, je to jenom o optimální manipulaci, pomocí centrálních informací a centrálních programů, z díla se nakonec pozná geniální tvůrce a peníze nám přeci nesmrdí.

Leave a Reply