Skutky apoštolů 4

Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, Badoo, Pinterest, Instagram, Flickr, atd. Sociální sítě jsou v principu veřejným e-mailem, nemáte komu posílat svoje ubohé amatérské e-maily, tak je bohužel posíláte na sociální sítě. Proč mnoho lidí nemá komu posílat svoje amatérské e-maily? Jde o to, že odpovídat na hloupé otázky je hloupost, a proto zde musí být hloupá veřejnost, která na hloupé otázky, i hloupě odpoví.

Současný svět je postaven na tom, že pokud máte problém tak jej vyřeší specialista, jenže specialista je drahý, nebo je obtížně dostupný, složitý konzumní systém selhal, a tak se snaží lidé svoje problémy řešit amatérsky a tím chybují. Jádrem problému je extremismus, většinou lidi řeší, co je dobré a co je zlé, dobré je to, co není extrémem, a zlé je to co je extrémem, ten druhý je zlý, protože on miluje extrémy.

Podívejme se na lidi, co jsou nahoře a lidi co jsou dole, jde zde o napětí mezi těmi, a co jsou nahoře a těmi co jsou dole, následkem je extrémní psychické a ekonomické napětí, které způsobuje naše problémy. Komunikace v; rodině, škole, zaměstnání, podnikání, politice atd. nefunguje, kde je příčina?

Příčina je v tom, že dobrota je žebrota, lidi nechtějí být žebráky! Nastal veliký kult virtuální egoistické sebelásky, já jsem virtuální celebrita a ty jsi virtuální sociální ubožák, proto mám na skládací tyčce veliký telefon a všude se fotografuji před zajímavým pozadím, a tyto snímky (selfie) s komentářem odesílám na sociální sítě.

Místo pravé lásky je zde falešná láska, místo pravého úspěchu, je zde falešný úspěch, místo pravého štěstí, je zde falešné štěstí atd. jde vlastně o virtuální psychické drogy, protože pokud nemáme zde virtuální štěstí tak z toho máme deprese. Všichni jsou blázni, a já jsem normální, proto jsem všem bláznům nastavil zrcadlo, aby si konečně uvědomili to, že drahý originál je vždy lepší než levná náhražka.

Leave a Reply