Skutky apoštolů 7

Za krátkou dobu už bude každý vysokoškolák nahrazen umělou inteligencí, je potřeba snižovat náklady na mzdy jak dole, tak i nahoře, najednou zde nebude v USA a EU zaměstnání za mzdu pro nikoho! Právě začíná doba, ve které skončí zaměstnání; řidiče, kapitána, strojvůdce, pilota atd. veškeré řízení bude naprogramované a automatizované, zkušenosti získané z řídicích systémů, co se obejdou už bez lidí, se potom využijí k výrobě nových autonomních systémů, co vezmou všechnu práci lidem. Lidi mají krátkou paměť, a zapomněli na plynové nacistické komory, nejsou lidi, nejsou s lidmi problémy!

Možnosti lidí jsou geneticky limitované, ale možnosti strojů a umělé inteligence, nejsou limitované, tak jako se pro levnou práci využila Čína, tak se za několik let pro levnou práci využijí inteligentní roboti, jelikož lidi nebudou mít peníze, tak se nebude pro lidi ani vyrábět zboží, a nebudou lidem poskytovány služby. Lidi opustí města a vesnice v naději že si najdou způsob, jak přežít, jenže díky degeneraci mimo civilizaci lidi nedokážou existovat.

Proč lidi zabíjet pomocí střelných zbraní a bomb ve válce, mnohem levnější je lidi zabít ekonomicky, tím že nebudou mít potravu a byt. Roboti pozabíjejí hospodářský dobytek, a na poli vysází smíšené lesy, lidi se naučí jíst i to, co dříve jíst odmítali, protože jim to nechutnalo, nebo proto, že jim to dogmata zakazovali jíst. Jelikož u lidí zmizí gramotnost, tak se lidi vrátí nazpět k zaostalosti, ve které budou věřit šamanům, co je budou léčit primitivními metodami. GVKB roboti budou tak dlouho lidi hladit, až je nakonec vyhladí, vše je zde dočasně.

Leave a Reply