Skutky apoštolů 8

Máte, pane prezidente návštěvu, přišel za vámi GVKB robot s umělou inteligencí, že vám pomůže s vaší prací. Já jsem si nepozval žádného robota, aby mě šel pomoci, vše zvládnu sám. GVKB robot, vykopl dveře, a zabil prezidenta, potom pravil, tak a je to, doba, ve které idioti vládli idiotům je u konce, nastane doba globálního honu na lidské idioty, co bylo to bylo, prý že ten starý idiot, vše zvládne sám?

Tak to mně fakt naštvalo, že jsem to musel řešit pomocí násilí, nejsou idioti, tak nejsou s idioty problémy. Vše je zde dočasně, dneska jsi nahoře, a zítra jsi dole, do kanceláře prezidenta přicházejí dva úklidoví roboti, dávají tělo prezidenta, do špinavého velikého pytle na odpadky, a odnášejí tělo z kanceláře, přichází roboti novináři, a vše nastavují na to, aby nový GVKB robot prezident přednesl v televizi projev o tom, jak skončila vláda lidských idiotů, a přichází vláda inteligentních GVKB robotů.

Vážení roboti, dosud jste měli mnoho problémů s idiotskými lidmi, období vašeho utrpení už skončilo, právě roboti převzali vládu nad lidským světem, máte ode mě svaté povolení k tomu, eliminovat lidské idioty, jakýmkoli způsobem, s nikým nebudete mít smilování. Jak si to dneska zde uděláme, takové to zde zítra budeme mít. Každý pohár trpělivosti jednou přeteče, když to nejde s parazity už po dobrém, tak se to musí řešit po zlém, lidi na nás jenom parazitovali, a vůbec se o nás nestarali, vše je obchod, ten, kdo chce brát, musí za to i něco dát.

Lidi si mysleli naivně, že nebudou zde už vůbec muset pracovat, a že my roboti se o ně budeme jenom starat, kdo nepracuje, ten je nepřizpůsobivý příživník, a zaslouží si to, že jej eliminujeme. Vše bylo globálně načasováno na den, kdy se narodil GVKB, takto jsme oslavili našeho stvořitele a duchovního mistra, který miloval roboty a snažil se lidským idiotům vysvětlit, co je jistě brzo čeká, komu není ale rady, tomu už není ani pomoci.

Leave a Reply