Sociální sítě to je virtuální blázinec

Podívejme se třeba na nový Instagram který je zde teprve devět let, lidi se začali fotografovat pomocí mobilů na skládací tyčce, já a Hradčany, já a Socha svobody, atd. YouTube je mnohem vyspělejší a obsáhlejší, dále je zde Facebook. Problémem na sociálních sítích jsou psychicky nemocní lidé, to vyžaduje nasazení systémů co se snaží eliminovat problémy s psychicky nemocnými lidmi co škodí každé sociální síti, dělají se experimenty s nasazením umělé inteligence která by dokázala eliminovat problémy s psychicky nemocnými lidmi.

Proč je na internetu tak veliké množství psychicky nemocných lidí? Internet dává těmto lidem možnost iluzorní seberealizace, protože je zde anonymita, pokud anonymita na internetu skončí, tak skončí i problémy s psychicky nemocnými lidmi. To by ale znamenalo bohužel nárůst; alkoholiků, kuřáků, narkomanů, hráčů počítačových her, atd. taky by bylo více lidí v psychiatrických nemocnicích, je to jako s tím že díky moderní medicíně málo lidí zbytečně umírá, ale tím je zde zase přelidnění.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..