Soudců 10

Většina obsahu internetu je reklama, vše, co nás klame to je reklama, reklamou je tak i Wikipedie, protože i zde nás většina obsahu klame, podívejme se třeba na stránku Ježíš Kristus, zde jsou informace, které nejsou vědecky doložené, jde jenom o mytologickou pohádku, ve které jsou zázraky, ve skutečnosti je Ježíš Kristus literární postavou něco jako je zelený maskot, kterého používá Alza.

Pravda je pravidelnost, která je zde trvale nebo dočasně, tato pravidelnost se vztahuje k; situaci, subjektu, objektu, času, prostoru atd. pravda je tedy relativní! Neustále se zde teorie vydávají za něco, co je praxí ověřeno, následkem je to že vše je na píču, protože je zde čuráků jako sraček.

Podívejme se na zprávy, které z nás dělají čuráky, co zde jsou na píču, neustále slyšíme o problémech, které nás nezajímají, proč ve zprávách nikdy neslyšíme to, co nás nejvíce zajímá? Zprávy vytvářejí čuráci, co zde jsou na píču, je třeba lidi naskenovat ve virtuální realitě a potom lidská těla eliminovat v krematoriu, tak zde už nebudou čuráci, co jsou zde na píču a budou zde jenom virtuální subjekty které nelžou a nekradou, vše je zde dočasně a vše se recykluje. 

Leave a Reply