Soudců 11

Trollování na internetu to je virtuální vandalismus, tak jako vandalové poškozují cizí majetek a dělá jim to radost tak na internetu vandalové poškozují cizí; e-maily, stránky, blogy, sociální sítě, fóra, encyklopedie, katalogy atd. To logicky vedlo k tomu, že se systémy začali zabezpečovat proti trollování mnoha způsoby někde se i využívá už i umělá inteligence.

Vědci zjistili že za vandalismem je to, že je čurák v píči, a to je na píču, jak dochází k tomu, že je čurák v píči? Čurák je v píči díky tomu že myslí jako čurák, pověz mi, na co myslíš a já ti povím kdo skutečně jsi, pokud myslíš na píču tak jsi čurák.

Poslední dobou se začíná na internetu rozmáhat zavádění placeného přístupu na stránky, protože malé zisky z reklamy nestačí k pokrytí nákladů na provoz stránky. Má obsah placené stránky takovou hodnotu abychom za návštěvu stránky zaplatili?

Vše je zde dneska jenom o reklamě a ten kdo chce něco prodat investuje do reklamy a nechce od návštěvníků stránky, aby platili za přístup na stránku, pokud někdo vytvoří stránku, kde si nikdo nezaplatí reklamu tak je naivní a věří na zázraky.

Trollové si nikde nezaplatí drahou reklamu, protože to by bylo na píču, je třeba změnit konečně internet tak že jakékoli zveřejnění; informací, fotek, videa atd. bude bráno jako placená drahá reklama a tím budou trollové konečně v píči, dobrota je žebrota, takový je život, za každý dobrý skutek je v konzumním očistci spravedlivý trest.

Leave a Reply