Soudců 6

Víra v zázraky funguje stejně jako chemické drogy, drogy utlumí na krátký čas psychické bolesti a následkem je otupění a ztráta citu. Deprese je následek toho že se máte zle a toužíte po tom se mít dobře ale nevíte, jak dosáhnut toho, že se budete mít dobře, nejčastější příčinou deprese je nedostatek toho, co milujete a potřebujete.

Je třeba pochopit to že nadbytek vzniká díky nedostatku, aby měli ti, co jsou nahoře nadbytek, tak ti, co jsou dole mají nedostatek a je zcela jedno jaká je zde u moci právě ideologie, protože v každé politické ideologii je rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole. Nevěřte na zázraky a nekonzumujte drogy, realizujte zázraky tím, že se dostanete nahoru mezi elitu, vše je o tom být lepší, než konkurence je to jako ve sportu kde se mezi sportovní elitu dostanou jenom ti, co jsou nejlepší. 

Nejčastější chybou je to že se snažíte být nejlepší v něčem kde nikdy nebudete nejlepší, chcete se stát nejlepší ve fotografování, ale nemáte pro fotografování talent a nemáte na fotografování čas a nemáte ani kvalitní fotoaparát. Zjistit to v čem máte naději na to, že budete nejlepší není snadné a jednoduché, taky je i možné že zde není nic v čem byste mohli být nejlepší jste prostě v situace která nemá řešení, a tak myslíte na sebevraždu. 

Nemocný člověk je logicky i neúspěšný, protože se nedokáže vyrovnat zdravým lidem, pokrytecká konzumní společnost se nezajímá o nemocné lidi, protože veliké investice do nemocných lidí se nevyplatí! Většina nemocí nejde vyléčit, protože jsme je získali s narozením, nejsou zde žádné zázračné léky to je jenom reklama, která nás klame, řešením je jenom zabránit nemocným lidem, aby se rozmnožovali. 

Leave a Reply