Soudců 8

Parazitování v přírodě existuje od počátku evolučního vzniku přírody, vše je zde krutý boj o existenci a v tomto boji je parazitování běžnou evoluční strategií. Za každý dobrý skutek je v přírodě tvrdý trest, proč je parazitování člověka na člověku bráno za egoismus?

Myslíme si to, že by parazit neměl parazitovat na parazitech stejného druhu, jenže parazitům je jedno na kom parazitují pro ně je důležité se mít dobře. Práce je pro parazity poslední zoufalou možností, jak se zde mít dobře, to vedlo k tomu, že se paraziti naučili pokrytectví, aby nebyli potrestáni za svoje egoistické parazitování.

Myšlení parazita je myšlení vojáka, který násilně eliminuje konkurenty a nepřátele, na parazity platí jenom trest smrti, nemá smysl zavírat parazity do vězení nebo do blázince. Moderní věda a technika nám už brzo umožní najít v naší společnosti egoistické parazity, a tak se budeme moci parazitů zbavit globálně, pro nikoho zde nebude imunita nebo výjimka.

Beru parazity jako vadný genetický produkt, který se musí v krematoriu eliminovat, není to rozhodně diskriminace je to jenom zajištění pořádku a čistoty v naší konzumní společnosti, když to s parazity nejde po dobrém tak se to vyřeší po zlém, kontrola genetické kvality je základem pro GVKB funkční společnost kde se nelže a nekrade. 

Leave a Reply