Soudců 9

Z díla se pozná tvůrce, každý zde po sobě zanechává informační stopu, jedna věc je to, co si společnost o člověku myslí dneska a jiná věc co si bude společnost myslet za sto let. Čas má dost času na to, aby optimálně oddělil dobré od špatného, vše je zde jenom o reklamě, která nás klame od narození do smrti.

Každý je zde tím, čemu za peníze a výhody otrocky slouží, někdo zde slouží jako; král, císař, sultán, šlechtic, dalajláma, papež, guru, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, ředitel, profesor, celebrita atd. to vše jsou jenom masky pod kterými je schován egoista, z egoistů nemá naše společnost žádný užitek, protože egoisti na společnosti parazitují!

Egoisti jsou psychicky mrtví, a tak je nazýváme psychopaty (psychologie patologie) jak dochází k tomu, že se stane psychika mrvou a takový člověk se chová jako parazit. Pokud se lidským parazitům narodí děti a paraziti děti vychovají tak se z dětí stanou psychopati, je to celé o genetickém kopírování.

Osud člověka je určen v okamžiku, kdy mužská spermie oplodní ženu, někdo se narodí jako parazit a jiný se narodí jako slušný člověk. Slušný člověk je dneska stejně vzácný jako čistá láska, vše je dneska jenom o parazitování mocných na bezmocných, čím větší jsou někde daně tím méně je tam i slušnosti.  

Leave a Reply