Společné má být jenom to co nemá hodnotu

Jakmile je společné něco, co má hodnotu tak je zde problém, který nemá řešení, vše, co má hodnotu to musí být jenom soukromé. Pandemie je následkem toho, že zde je společné to, co má hodnotu, vše jsou zde jenom protiklady a příčiny a jejich následky, pokud blázni mají děti, které vychovají, tak je logické to, že jejich děti jsou taky blázni.

Pořád je to o tom že slepý vede slepé, a tak je nikam nedovede, je to celé o pokrytecké reklamě, která nás klame od narození do smrti, ten druhý je; vůl, svině, parazit, zrádce, blázen, deviant, psychopat, sociopat, neandrtálec, pitomec, blbec atd. ten druhý je nám peklem, protože jsme si cizí a z cizího krev neteče.

Násilím vytváříme uzavřené organizace, ve kterých jsou společné hodnoty, a to vytváří problémy a násilí! Točíme se tak mnoho tisíciletí v začarovaném konzumním kruhu a nebude to trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty.

Lidi se z civilizace odsunou do rezervací, a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh. Člověk to byla testovací verze a autonomní inteligentní robot na akumulátory to je finální verze, vše je zde jenom o evoluci, která špatné dobrým nahrazuje.

Tento článek napsal(a) admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *