Společnost nemůže být zaopatřovacím ústavem pro nekvalitní lidi

U všeho se kontroluje pečlivě kvalita a logicky by se měli i kontrolovat lidi, každý týden by se musel globálně každý člověk od narození do smrti dostavit do kontrolního centra to je 52 za rok, a zde by se zkontroloval po tělesné a psychické stránce, pro nikoho by zde nebyli na světě možné výjimky, nekvalitní jedinci, by se přemístili do rezervací mimo civilizaci. Lidem by rychle došlo že snížená kvalita, znamená trvalý odsun do rezervace, bez možnosti návratu, najednou vy lidi začali dbát na to aby byli kvalitní.

Lidi by; nekouřili cigarety, nepili pivo, nebrali prášky co škodí zdraví, zdravě by jedli, mnoho by sportovali, atd. Ve škole by se lidi naučili jak být vysoce kvalitní tělesně a psychicky, budoucnost je o tom čemu dáme protekci, je třeba aby zaměstnavatelé dostali kvalitní zaměstnance a měli jsme i kvalitní politiky a podnikatele. Dítě se ptá ve škole, proč nemá rodiče, a učitelka mu říká, tvoji rodiče jsou v rezervaci, a pokud se nebudeš snažit být kvalitní, tak taky skončíš v rezervaci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..