Stát nepracuje správně

Obrazně moderně, stát to je stroj, a pracující zaměstnanec, to je malý šroubek v tomto stroji, proč tento stroj nepracuje správně a tak je zde deprese u; ekonomiky, politiky, filosofie, náboženství, umění, vědy, techniky, psychiky, atd. Příčinou je zde rozdělení na ty nahoře a ty dole, obrazně je to ekonomická pyramida, nahoře je ráj, a dole je peklo. 
 
Stát to je vrchol ekonomické pyramidy, co je dovoleno státním zaměstnancům, to je zakázáno těm, co nejsou státními zaměstnanci. Je třeba stát proměnit v akciovou firmu, státní zaměstnanci nebudou mít platy, ale budou žít jenom ze státních akcií, které si koupili. Tím se logicky zmenší počet státních zaměstnanců na minimum, skončí tak období, ve kterém stát parazitoval na pracujícím lidu. 
 
Tím pádem skončí; politika, byrokracie, náboženství, zbytečné organizace, atd. Stát se bude starat jenom o to, aby se měli lidi ve státě dobře, bude to obchod, kde je něco za něco. Pokud se lidi mají dobře, tak mohou i více peněz dát státu, aby jim on pomohl v tom, aby se měli dobře. 
 
V současnosti se lidi mají zle, a tak nemohou dávat státu dost peněz, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jelikož lidi budou vždy mít snahu lhát a krást, tak se stát napojí na GVKB umělou inteligenci, a umělá inteligence zde bude vše globálně řídit, skončí období, ve kterém mohli státní zaměstnanci egoisticky lhát a krást. Když můžou počítače řídit auta, proč by nemohli řídit i USA a EU, tak skončí dlouhé období ve kterém staří idioti, měli veliké výhody a jistoty.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..