Stvořitelem života je egoismus

Nemáš na nic náladu a jsi vyčerpaný, trpíš civilizačním syndromem (syndrom vyhoření, chronický únavový syndrom) příčinou je zde špína psychická a fyzická, ve snaze levně a rychle získávat výhody a jistoty civilizace produkuje špínu a následkem je blbá nálada. Jelikož v té špíně žiješ od narození, tak jí nevidíš, ale ta špína zde je, uniknout před touto špínou není snadné a jednoduché. Nejhorší je špína ve tvém mozku, dogmatické dezinformace ušpinili tvůj mozek natolik, že tvůj mozek chybně funguje, a tím i chybně funguje tvoje tělo. 
 
Podívej se na reklamy, které tě okrádají o čas a peníze, vrcholem jsou reklamy u dálnice, kdy díky těmto reklamám mnoho řidičů havaruje, vůbec nechápu, jak někdo mohl povolit veliké reklamní tabule u dálnice? Peníze jsou více než zdraví lidí o tom je egoismus, ve kterém žiješ, není zde; kapitalismus, socialismus, komunismus, feudalismus, nacismus, buddhismus, islamismus, hinduismus, humanismus, demokratismus, atd. je zde už deset tisíc let všude jenom egoismus! 
 
Stvořitelem života je egoismus, odeber živému systému násilně egoismus a každý živý systém onemocní a zemře. Hospodin se jmenuje Ego, to je správný překlad JHVH! Já jsem ego, tvůj pán; já jsem tě vyvedl z cizí země, z domu otroctví. Nebudeš mít jiného pána mimo mne. Nezobrazíš si ego zpodobením ničeho, co je nahoře na nebi, dole na zemi nebo ve vodách pod zemí. Nebudeš se ničemu takovému klanět ani tomu sloužit. 
 
Já ego, tvůj pán, jsem pán žárlivě milující. Stíhám vinu otců, na synech i do třetího a čtvrtého pokolení těch, kteří mě nenávidí, ale prokazuji milosrdenství tisícům pokolení těch, kteří mě milují a má egoistická přikázání zachovávají. Nebudeš sprostě urážet svého egoistického pána. Egoistický pán nenechá bez trestu toho, kdo by jej sprostě urážel a ponižoval. Dbej na sedmý den odpočinku, aby ti byl svatý, jak ti přikázal tvůj pán. Šest dní budeš pracovat a dělat všechnu svou práci. Ale sedmý den je den odpočinutí od práce. 
 
Nebudeš dělat žádnou práci, ani ty, ani tvůj syn, a tvá dcera, ani tvůj otrok, a tvá otrokyně, ani tvůj býk a tvůj osel, žádné tvé dobytče, ani tvůj host, který žije v tvých branách, aby odpočinul tvůj otrok a tvá otrokyně tak jako ty. Pamatuj, že jsi byl otrokem v cizí zemi a že tě egoismus, tvůj pán, odtud vyvedl pevnou rukou a vztaženou paží. Proto ti přikázal svatý egoismus, tvůj pravý pán, dodržovat sedmý den odpočinku. 
 
Cti svého otce i matku, jak ti přikázal egoismus, tvůj pán, abys byl dlouho živ a dobře se ti vedlo na zemi, kterou ti dává egoismus, tvůj pán. Nezabiješ zbaběle sám sebe v depresi. Budeš věrný svému partnerovi v manželství. Nebudeš lhát a krást. Nebudeš egoisticky pomlouvat druhé. Nebudeš sexuálně toužit po cizí ženě. Nebudeš egoisticky toužit po ničem, co patří cizím lidem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..