Svatý člověk je bez hříchu

 

Zdrojem všech hříchů je toužení, tam kde není toužení tam nejsou hříšníci, jak zbavit hříšníky toužení které jim způsobuje soužení? Řešení je prosté, stačí hříšníkům dát do hlavy svatý GVKB čip, který odřízne hříšný mozek od reality, mnozí hříšníci s tímto radikálním řešením nesouhlasí a tvrdí že tím se z nich stanou jenom roboti na dálkové ovládání. Ve skutečnosti jim jde o to, že už nebudou moci parazitovat na cizích hříšnících.

Díky inteligenci se z hříšníků stal invazní druh, který parazituje na všem, co se nedokáže jeho parazitování bránit. Centralizace a monopoly to jsou strategie pomocí kterých mocní parazitují na bezmocných. Vraždění hříšníků v plynových komorách po milionech, jasně odhaluje to že jsme paraziti a je nám zcela jedno, že povraždíme miliony hříšníků jenom pro to, že milujeme egoistické parazitování více než druhé hříšníky. 
 
Na pomoc hříšným bezdomovcům nejsou peníze, ale na zbytečnou armádu jsou peníze, pokud bychom globálně zrušili armády, tak bychom měli dost peněz pro bezdomovce, a jiné chudáky co jsou na tom zle. Je třeba se poučit z minulosti ve které jsme se pořád jenom zabíjeli. Každý proto dostane do hlavy GVKB čip a tak už nebudou dělat chyby.
 
Mnozí hříšníci se budou snažit zbaběle uniknout před očipováním, jenže GVKB policejní roboti je dostihnou kdekoli na světě, a dají jim GVKB čip do hlavy, takto zvítězí svatost nad hříšností a hříšníkům bude díky GVKB čipům v hlavě líp. Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, GVKB čip dostane do hlavy; milionář, prezident, ředitel, celebrita, atd. vše co je zlé, to je pro něco i dobré.