Svatý kult perfekcionismu

Ano, jsi ztracený případ. Vezmeme si to od začátku, tvoji rodiče jsou k ničemu, a udělali si tak v posteli ničemu, potom následovala škola která je v životě k ničemu, a tím bylo dílo zkázy dokončeno, takových ničemů jako jsi ty, je na světě jako much a proto jsi zde k ničemu, a navíc stejně jsi zde jenom dočasně, a vše co jsi jako lakomec nahromadil to bylo k ničemu. Vše čeho jsi dosáhnul to je k ničemu, protože vše je zde jenom marnost, a honba za iluzemi. Podívej se na sebe konečně do zrcadla, abys spatřil ničemu, co je zde k ničemu, a tak je zde ztraceným případem, a proto máš deprese a myslíš na sebevraždu. 
 
Nemáš stejně cíl do kterého bys směřoval, abys zde nebyl k ničemu, všechny tvoje cíle jsou k ničemu, a nikdy ničeho hodnotného zde nedosáhneš, honíš se jenom za iluzemi. Veliké války v nahotě odhalují to, že lidi zde jsou ztraceným případem, protože zde jsou k ničemu, a jejich život je zde o ničem. Zakopaný pes je zde v perfekcionismu, lidi touží po tom, aby byli perfektní a společnost byla perfektní, to je k ničemu, vše je experiment a tak zde jsou chyby a problémy, je třeba brát vše takové jaké to je, a přestat toužit po perfekcionismu, jenom tak skončí svatý kult perfekcionismu, kdy byl každý člověk ztracený případ.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..