Rubriky
Digitalizace

Svět potřebuje restartovat a budeme muset začít od nuly

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Život je hra podle pravidel a mnoho lidí pravidla hry porušuje a tak zde musí být nad lidmi dohled který lidi trestá a odměňuje, jakmile nad lidmi není dohled tak lidi dělají chyby. Mnoho lidí vyrůstá bez dohledu který by je odměňoval a trestal, následkem je to že se z těchto lidí stávají hříšníci co žijí v hříchu a tak je jejich život psychickým očistcem.

Vše je o kontrole která musí začít už při početí člověka, nemůžeme globálně dopustit aby hříšní vadní jednici, zde měli hříšné vadné děti, které hříšně a vadně vychovají, o takové vadné hříšné jednice pochopitelně konzumní společnost nestojí, vadný hříšný jedinec myslí a žije vadně jako hříšník a tím vzniká konzumní očistec, plný hříšníků co lžou a kradou, všude je tak jenom lež a nenávist.

Pevnost řetězu určuje nejslabší článek a o tom je zde ekonomika a politika, dobrota k vadným hříšníkům má za následek jenom žebrotu, vše došlo už tak daleko že házíme na města atomové bomby a stavíme koncentrační tábory ve kterých vraždíme lidi po milionech v plynových komorách, miliony zbytečně mrtvých vadných hříšníků ve válce to je dneska už jenom statistika která nikoho v konzumním očistci nezajímá.

Svět potřebuje restartovat a budeme muset začít od nuly, každý člověk na světě dostane inteligentního autonomního robota na akumulátory, který se o něj bude starat od narození do smrti a bude kontrolovat člověka, aby on nemohl být pyšným hříšníkem, těžko na cvičišti a lehko na bojišti, to bude heslo nové digitální doby ve které lidi už nebudou hříšníky.