Tajemství ekonomického zázraku je odhaleno

Tam kde je moudrost, tam je i ekonomický zázrak, tam kde není moudrost, tam ekonomika je v krizi. Mnoho lidí nechápe rozdíl mezi moudrostí a inteligencí, ten rozdíl je v tom že inteligence řeší problémy, moudrost dělá vše pro to, aby zde nebyli problémy, které je třeba pomocí inteligence řešit! Neustále zde dochází k růstu u; civilizací, kultur, ekonomik, podniků, organizací, rodin, atd., a když růst narazí na problémy, které nedokáže už vyřešit, tak následuje zánik celého centrálního systému, podobá se to bublinám, které nečekaně prasknou, a nic po nich nezůstane. 
 
Na počátku je vždy moudrost, ale po čase je moudrost nahrazená hloupostí, a to má za následkem prasknutí bubliny. Podívejme se na nájemnou vraždu novináře (Ján Kuciak) na Slovensku, pachatelé už byli dopadení a budou potrestání, hloupost se vždy projevuje násilím, podívejme se na viry a parazity, klíště vás nakazí a vy tak onemocníte a zemřete. Největším vrahem lidí je bodavý hmyz, který přenáší mnoho smrtelných nemocí! 
 
Proč je tolik nenávisti vůči nepřizpůsobivým příživníkům, co nepracují a žijí ze sociálních dávek a podpor na bydlení, nevadí nám tolik to, že nepracují, ale vadí nám to, že jsou, jako bodavý hmyz, který nás ve skupinách napadá, a tak nám mnoho škodí. Pokud je polovina lidí na světě hlupáky, co se chovají jako bodaví hmyz, tak musíme zde použít digitální sítě, do kterých tento bodavý hmyz pochytáme, a potom tento hmyz globálně přemístíme do pracovních táborů, kde budou doživotně pod dozorem policejních robotů, a nebudou zde už mít možnost se rozmnožovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..