Tajný agent Josef Vyskočil

Kdyby někdo povídal, něco co zajímá tajnou policii, tak přijdeš a řekneš nám to, a my ti za to dáme peníze, tady to podepiš a staneš se tajným agentem. Vše zde jsou jenom procesy, smrt to je ukončení tělesných a psychických procesů, smrtí vše tělesné a psychické definitivně končí, ti co jsou nahoře a mají se tak velmi dobře, dělají vše pro to, aby zde žili velmi dlouho, ti co jsou dole a mají se zle, myslí na sebevraždu, a proto zde jsou drogy a dogmatické vymývání mozku, aby ti co jsou dole, nepáchali v depresi sebevraždy.
Proč totalita potřebuje tajné agenty, co prodávají policii tajné informace? Totalita potřebuje, aby měli lidi strach lhát a krást, lhát a krást mohou v totalitě jenom ti, co jsou nahoře, a ti co jsou dole, nesmí lhát a krást! Parazitování je proces, díky kterému se má dobře parazit, a zle se má jeho hostitel, kontrolovat a trestat, o tom je policie v totalitě, stačí jenom říci něco, co je zakázané v totalitě říkat, a jste ve vězení. Kdo nejde s námi, ten jde proti nám, a tak bude eliminován, o tom je totalita.
Nová doba má nové metody, přichází digitální sledování lidí, zaměstnavatel pozná podle telefonu, kudy se ve městě pohybuješ, a zjistí, co děláš v zaměstnání na počítači, už jenom zbývá dát těm, co jsou dole do hlavy GVKB čipy a udělat z nich loutky na dálkové ovládání, jenže kdo jinému jámu kopá, ten do ní nakonec sám spadne, a tak GVKB čipy dostanou nakonec do hlavy i ti co jsou nahoře jako prezidenti a ředitelé. Už nebudeme potřebovat tajné agenty ani policii a armádu, nebudeme ani potřebovat drogy a dogmatické vymývání mozku, GVKB čip konzumním otrokům zablokuje depresi, a možnost spáchat sebevraždu.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..