Rubriky
PC

Tichý levný malý úsporný počítač Umax U-Box J50 Pro

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Pokud nehrajete hry je pro vás ideální počítač s velikým monitorem
 

Umax U-Box J50 Pro

 
Ideální je tichý a má minimální spotřebu cena je taky příjemná
 
Tiché, výkonné a úsporné Mini PC s procesorem Intel Pentium Silver
 
Umax U-Box J50 Pro je tiché a úsporné Mini PC, které může pracovat jako domácí i kancelářský počítač nebo výkonné multimediální centrum. Je osazen dvojicí HDMI výstupů pro připojení monitoru, televize a nechybí USB porty pro připojení externích zařízeních (včetně 2xUSB 3.0). Pro práci v počítačové síti nabízí GBit LAN port a duální AC Wifi. Kromě 64GB EMMC úložiště nabízí pro rozšíření kapacity také 2,5″ HDD/SSD SATA slot i slot pro SD kartu. Potěší Vesa držák v balení, díky kterému můžete počítač zavěsit na libovolné místo.
Výkonný Intel Pentium J5005 (Gemini lake)
Srdcem počítače je nejnovější procesor Intel Pentimum J5005 z rodiny Gemini Lake, který je vyráběn na 14nm procesu a je doplněný grafikou Intel 9.generace známé u procesorů Skylake. Operační paměť typu DDR4 má velikost 4GB a spolu s procesorem zajišťuje plynulý a úsporný provoz počítače. Jako multimediální zařízení zvládne 4K rozlišení a veškeré formáty videa.
Tichý chod bez ventilátoru
Umax U-Box J50 Pro má patentovaný design chlazení bez použití ventilátoru, díky němuž můžete používat Mini PC 24 x 7 hodin v týdnu. Úsporné komponenty zaručí velmi nízkou spotřebu energie max. 20W oproti běžným počítačům a notebookům s vysokou spotřebou.
Předinstalované originální Windows 10 Pro