Tóbit – Tóbijáš 1

Je mi líto, hledaná informace už neexistuje, jistě byla odstraněna z nějakého důvodu. Na mých stránkách průběžně dochází k úpravám obsahu, a tak některé staré odkazy už nefungují a jsou směřovány programově na chybovou stránku 404. Život má smysl, pokud máme to, co milujeme a potřebujeme, základem je u lidí dobrá práce, která je dobře ohodnocená, z díla spatříme tvůrce, kdo nic v zaměstnání nedělá, ten nic logicky nezkazí a je tak povýšen, takový je život v tomto protekčním očistci.

Nejvíce se lidi ptají na to, proč mají blbou náladu a já jim odpovídám, realita to je testovací evoluční verze, a tak se zde mnoho experimentů nepovede a každý člověk to je evoluční nepovedený dočasný experiment, často je zde snaha pomocí zla dosáhnout toho že se bude mít subjekt nebo objekt dobře, jenže každá akce vyvolá reakci, a tak ten kdo jinému zlo koná se brzo dočká toho, že mu to druzí oplatí, proto mnozí hledají způsoby, jak konat zlo, tak aby vám to nemohli druzí oplatit.

Následkem jsou ideologie končící na ismus jako je; idealismus, humanismus, alibismus, populismus, centralismus, socialismus, komunismus, kapitalismus, feudalismus, protekcionismus, nacismus, hinduismus, islamismus, judaismus atd. Ideologie dělají z lidí šílence, a to logicky nemůže dlouho fungovat, co bylo, to bylo, přejdeme do moderní doby a dáme všem lidem do hlavy GVKB čipy a pomocí 5G sítě je napojíme na GVKB umělou geniální inteligenci, do všeho se dneska dávají čipy a člověk nemůže stát zbaběle opodál, a proto dostane i on do hlavy GVKB čip který jej odřízne od reality, takto zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Leave a Reply