Tóbit – Tóbijáš 5

Od té doby, co se opice naučila mluvit a pracovat zde existují šílenci co mají šílené myšlení, a tak zde jsou šílené ideologie která jsou továrnami na šílence, bylo zde mnoho snah o to, jak eliminovat šílenství u subjektů a objektů jenže byla to jenom naivní marnost z šílenců neuděláte lidi po dobrém ani po zlém.

Problémem je genetika a výchova, jediným možným řešením je dát všem šílencům do hlavy GVKB čipy napojené pomocí 5G na globální GVKB umělou inteligenci která šílencům odřízne možnost znát pravou realitu, a místo reality budou mít šílenci GVKB virtuální realitu ve které už není jejich šílenost problémem, protože zde je vše jenom virtuální iluze, a tak jakékoli chyby šílenců jsou jenom iluzemi.

Už zde nebudou hříšníci, co žili v očistci, ale budou zde jenom andělé, co žijí v ráji, není očistec tak nejsou ani hříšníci. Mnoho šílenců nebude chtít do hlavy GVKB čip, to je jako nechtít platit daně, na takové šílené jedince pošleme roboty, aby je pochytali a potom se jim dá do hlavy čip, zájem globální GVKB organizace je nad zájmem jedince, pro nikoho zde nebudou výjimky. Takto zde na věčné časy zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí díky GVKB.

Leave a Reply