Tóbit – Tóbijáš 9

Není ten, co by se zavděčil všem, to je příčina toho že je tak těžké milovat cizí lidi, každý člověk je originál a následkem je to, že nenávidíme cizí lidi a snažíme se před cizími lidmi utajit. Sociální ideologie nás přesvědčují o tom, že je správné milovat cizí lidi, jenže jde o pokrytectví, protože dobrota je žebrota.

Kdo se stará o cizí ten logicky přijde o svoje, jediná možnost jak optimálně tento starý globální problém optimálně trvale globálně rychle a levně vyřešit je dát lidem do hlavy GVKB čipy které budou za lidi myslet a odpojí lidský mozek od reality, tím skončí očistec plný hříšníků a místo něj zde konečně bude ráj plný svatých andělů.

Už nebudeme k ničemu potřebovat; peníze, vlastnictví, zákony, předpisy, normy, daně, clo, politiky, byrokraty, celebrity, kariéristy, soudce, policajty atd. z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, vše bude řízeno GVKB umělou inteligencí, a tak zde nebudou problémy s tím, že je nám někdo cizí. Vše je o tom že výhody jsou zde díky nevýhodám, protože realita je založená na protikladech, mezi kterými je napětí.

Leave a Reply