Rubriky
Diktatura

Tvůrce poznáte z díla

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Slova mohou klamat, ale dílo už klamat nemůže, podívejme se na dílo těch co zde mají; bohatství, moc, popularitu, výhody, jistoty, atd. jejich dílem je pokrytectví, podobají se velikým mýdlovým bublinám, které zde jsou dočasně. Čas má dost času na to, aby poznal co je hodnotné, a co není hodnotné, největší hodnotu má logicky to co potřebujeme a čeho je zde nedostatek, nejvíce potřebujeme optimální vědomosti, díky kterým uspějeme ve veliké konkurenci, a budeme se mít dobře.

Takové vědomosti vám nedá rodina ani škola, ale dá je vám jenom profesionální praxe, ve správné specializaci od narození, lidi jsou hození do praxe velmi pozdě a najednou zjišťují že nemohou uspět protože nemají optimální vědomosti, chráníme děti před profesionální prací, a když dospějí tak neumí profesionálně pracovat!

Dalším problémem je to, že pracujeme pro cizí, a není zde ten, co by se zavděčil všem, celý systém stojí na písku a proto neustále padá, a následkem jsou krize a války. Život je hra, a pravidla musí určovat situace, pokud pravidla určují ti co jsou nahoře díky protekci, tak tato životní hra nemá logiku a smysl a následkem je deprese a konzumace piva a cigaret.