Rubriky
Diktatura

V konzumní kultuře je člověk jenom zboží

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Ano, popularita je stroj na peníze. Pokud je něco populární tak je to i zdrojem hodnot, to vše vede k povrchnosti kdy pod krásným povrchem je ošklivost, vše je zde mince která má rub a líc. Populismus je spojen s módou, móda není jenom u oblečení, móda je všude, to co je módní to se vyplatí kopírovat protože to jde na odbyt, problém nastane pokud se kopíruje to co není v módě a tak to nejde na odbyt.

Podívejme se na genetické kopírování kdy každá rodina kopíruje něco co je originální, ale konzumní trh potřebuje jenom to, co je v módě a pokud není nějaká skupina jedinců v módě, tak o ni trh práce nestojí, a najednou je problém co uděláme s touto skupinou lidi co není v módě. Optimální bude lidi co nejsou v módě přemístit do rezervace na Sibiři, dobrota je přeci žebrota.

Každý rok se bude muset chodit na kontroly od narození do smrti v celém EU a ten kdo neuspěje a nezíská tak na rok EU certifikaci kvality ten automaticky skončí na Sibiři v rezervaci, nebudou zde výjimky a imunita i prezident nebo celebrita skončí na Sibiři v rezervaci.

V konzumní kultuře je člověk jenom zboží a pokud o zboží není zájem tak se zboží eliminuje z nabídky, polovina lidí v EU je v současnosti zbožím o které není zájem a měla by tak skončit v rezervaci na Sibiři, zájem celku byl vždy nad zájmem jedince, každý je v EU snadno nahraditelný, dobrota k vadným lidem měla vždy za následek ekonomické krize a války, jak si to v EU uděláme takové to zde i budeme mít, nejsme v EU tak bohatí abychom si zde mohli dovolit živit vadné lidi co nejsou v módě.