Vadné systémy je třeba opravit nebo recyklovat

Co si myslíte o cizích lidech? Cizí lidi jsou jenom naprogramované stroje, jde o to v jakém stavu je stroj a v jakém stavu jsou programy které stroj ovládají, vše je zde o práci a práce je výkon realizovaný v čase a pro výkon je potřebný příkon. Společnost nebo organizace to je jenom továrna plná strojů co pracují, mnozí namítnou že člověk není stroj a že je to živá bytost co má duši. To jsou jenom povrchní informace ve kterých je mnoho chyb, z díla spatříme člověka a dílo člověka jasně ukazuje na to že je člověk stroj a proto se ve válkách neustále eliminujeme aby mohli lepší stroje nahradit horší stroje. 

 
Známkování ve škole jasně dokazuje to že jsme naprogramované stroje a tak se vadné stroje vyřazují z možnosti zde získat výhody. Problém s cikány je v tom že to jsou vadné stroje, pro které zde není uplatnění, a tyto stroje nelze v servisu opravit, protože mají výrobní vady. Vadné systémy je třeba opravit nebo recyklovat, ostatně v přírodě je tento postup běžný už od té doby, co zde evolučně příroda vznikla, neříkejme cizím lidem že to jsou; volové, blázni, blbci, pitomci, psychopati, ubožáci, kurvy, sobci, atd. říkejme těmto vadným lidem že to jsou zmetci. Ovšem nejprve se podívej do zrcadla na sebe a zamysli se na sebou, jestli nejsi zmetek, který by se měl recyklovat v krematoriu.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..