Vše evolučně směřuje k polotovarům

Polotovary umí vše zjednodušit a ušetří nám čas, polotovary je možné využívat jenom tam, kde se něco dělá ve velkém, v malém se polotovary nevyplatí. To bude znamenat globalizaci a optimalizaci, přijde mnoho nečekaných změn, na které nejsme připravení, dneska z polotovarů sestavíte počítač, a zítra z polotovarů roboti sestaví roboty a najednou zmizí práce pro lidi, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí v rezervaci daleko od civilizace. 
 
Moderní doba je založená na; rychlosti, kvalitě, levnosti, čistotě, atd. to vše lze realizovat pomocí polotovarů, co je to lék, který vás léčí, lék je polotovar použitý k léčení toho, co je nemocné, semeno je polotovar použitý k rozmnožování, lidová moudrost je polotovar, díky kterému zde není hloupost, všechny suroviny ze kterých vaříme jídlo jsou polotovary, vysokoškolák který nemá praxi je polotovar a díky praxi přestane být polotovarem, atd.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..