Vše je zde o cestě do cíle

Komu není rady tomu není pomoci, to platí pro jednice i pro organizace, nevěřte na teorie, protože v praxi jsou všechny teorie k ničemu. Praxe je o tom, že všude kde lze dosáhnout zisku nebo výhod, tam je i veliká konkurence, nebo se tam setkáte s monopoly které určují pravidla hry tak aby neměla konkurence žádnou šanci. Reklama nás klame od narození do smrti, následkem je to že se z lidí stali naivní pitomci na baterky.

Jde o to poznat, jak něco funguje a potom těchto poznatků využít k tomu abychom se stali v nějaké specializaci profesionály. Mnoho lidí si založí stránku nebo blog na internetu a diví se tomu, že je zde malá návštěvnost, kde je chyba? Nabízíte něco, co nabízí mnoho podobných stránek nebo blogů, nebo nabízíte něco o co není na internetu zájem.

Nejvíce návštěv na stránku nebo blog přichází přes vyhledávače a pokud vyhledávače nejsou spokojení s vaší stránkou nebo blogem, tak máte malou návštěvnost. Investice do reklamy to je poslední zoufalá možnost, jak získat návštěvnost, dobré zboží nepotřebuje reklamu! Většinou se doporučuje začít znova s novou doménou a na novém hostingu, někdy je i nutné změnit to na co se specializujeme, vše je zde o cestě do cíle, cílem je vždy výhra, vyhrává ten, kdo je nejlepší.

Tento článek napsal(a) admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *