Vše se dneska digitálně propojuje

Mocné národy parazitují na bezmocných národech, to je naše evoluční minulost, a je třeba se nad tím zamyslet, aby to nebyla i naše budoucnost, násilí je následkem zaostalosti, čím více je společnost zaostalá, tím více je tam i násilí. Potřebujeme nového GVKB člověka, který bude naklonovaný, a v hlavě bude mít GVKB čip, který jej bude ovládat, zaměstnavatelé potřebují nutně kvalitní zaměstnance, a tak je i dostanou.

Takto zvítězí na věčné GVKB časy pravda a láska nad nenávistí a lží, zájem evoluce je nad zájmem hříšného zaostalého člověka, díky GVKB čipům budou lidi konečně osvícení, a tak už na světě nebude jediný hříšník. Vše se dneska digitálně propojuje, a člověk nemůže jenom zbaběle přihlížet, i on se musí změnit tak, aby se propojil se všemi moderními digitálními GVKB systémy, a stal se pevně utaženým šroubkem, v tomto velikém GVKB stroji na produkci kvalitních hodnot.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..