Všemocné egoistické totality

Když jsme vyhráli boj nad velikými divokými zvířaty tak to netrvalo dlouho a byl zde boj mezi lidmi o teritoria a výhody, netrvalo to evolučně dlouho a začali všude vznikat všemocné egoistické totality které dělali z lidí ubohé otroky s nulovou hodnotou.

Moje hra a moje pravidla na tomto principu fungují všechny totality už mnoho tisíciletí, války a pandemie v nahotě odhalují to, že žijeme v totalitách, které se maskují na socialismus nebo kapitalismus. Všude kde jsou daně tam je i totalita která dělá z dělnické třídy ekonomické otroky.

Nebude to už trvat evolučně dlouho a každý člověk na světě dostane do hlavy GVKB čip který mozek odřízne od reality, každý člověk tak bude loutkou na dálkové ovládání a vše bude globálně ovládat GVKB umělá inteligence, tím zanikne; politika, náboženství, podnikání, školství, zdravotnictví, umění, sport, vlastnictví, peníze, dluhy, stát, armáda, policie, soudy, drogy, rodina atd.

Bude zde jedna globální GVKB totalita a pro nikoho už nebudou výjimky ani imunita. Jelikož v té době se bude vyrábět mnoho robotů, tak už nebude potřeba tolik lidí na práci, a tak se ubožáci přestanou rychle rozmnožovat a nekvalitní jednici se budou v krematoriu eliminovat, nikdo nebude protestovat, protože nikdo z lidí už nebude znát realitu. 

Tento článek napsal(a) admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *