Výhody z nás udělali pitomce

Pandemie eliminuje jednice se slabou imunitou a slabou imunitu má dobytek, v přírodě je všude boj o existenci tím se eliminují nemocní jedinci, pokud zde není boj o existenci tak se mohou nemocní jedinci rozmnožovat a následkem je slabá imunita a toho využije pandemie která dobytek ve velkém eliminuje.

Zde se dostáváme k protekci, protekce je jako dům bez základů a takový dům brzo spadne, proto neustále zanikají; státy, unie, národy, kultury, civilizace, organizace atd. pokud bychom eliminovali protekci tak skončí rozdělení lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Jenže ten, kdo je díky protekci nahoře, dělá vše pro to, aby byl nahoře co nejdéle je to možné, nikdo si nepodřízne větev, na které sedí! Ano, po volbách bude líp jenom těm, co jste jako pitomci zvolili, dělníkům líp nebude!

Sledujme pohyb peněz a pochopíme to, že vše je nastaveno tak aby mohli ti, co jsou nahoře snadno parazitovat na těch co jsou dole a je jedno, jestli je zde socialismus nebo kapitalismus, tam kde jsou daně tam je rovnost lidí jenom ve smrti.

Přeložte knihu, co je úspěšná v USA do češtiny a u nás nebude úspěšná a prodá se minimum knih, jak je to možné? Je to jako u semena, aby semeno přineslo hospodáři užitek, tak musí dopadnout na správné místo ve správný čas, u nás není to správné místo a správný čas, protože u nás je dlouho bída a zaostalost.           

Tento článek napsal(a) admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *