Vysoké školy jsou továrny na medúzy

Životní prostředí oceánů prochází velkou krizí. Jedním z jejích projevů jsou záplavy medúz. Nejnovější výzkumy však dokazují, že situace je podstatně složitější a rozhodně ne zoufalá. Jsou zde záplavy vysokoškoláků co vytvářejí blbou náladu a tím velikou konzumaci; léků na hlavu,  piva, cigaret, víry v zázraky a úspěch, atd. Vysokoškoláci si vytvářejí všude svoje pravidla a ten kdo se chybným pravidlům nepodřídí, ten je eliminován. Není možnost někam utéci, vysokoškoláci jsou všude na světě, zamořili naši civilizaci stejně jako medúzy zamořili oceány a moře. 
 
Ostatně pokud se podíváme na knihu Osudy dobrého vojáka Švejka (1922) od Jaroslav Hašek (1883-1923), tak zde jde vlastně o popis problémů s vysokoškoláky v rovině humoru. Smrt celebrity to je tragédie, smrt milionu lidí ve válce to je statistika, o tom je naše současná realita, vysokoškoláci to jsou celebrity a ten kdo není vysokoškolákem, ten je jenom číslem ve statistice! Není zde herec ten co by se dokázal zavděčit všem divákům, čím více má herec nepřátel, tím více je herec populární. 
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..