Zacharjáš 4

Konzumní civilizace proměnila opice plné emocí v roboty bez emocí, u kterých jsou emoce luxus, který si roboti nemohou dovolit, protože je emoce omezují při hře o hodnoty a výhody. Následkem je mnoho zla, a tak roboti existují v bezcitném očistci, kde je každý robot jenom číslem ve statistice, miliony zbytečně mrtvých robotů ve zbytečné světové válce, to je jenom statistika.

Tragédie je, pokud zemře stářím v nemocnici prezident, to se najednou státní smutek vyhlašuje, přitom robotům je zcela jedno to, že zemřel robot prezident. Podívejme se na to, jaké počítačové hry jsou populární a dojde nám to, že roboti nemají žádné emoce a chtějí jenom vyhrávat a vraždit konkurenty.

Trestat dlouhým vězením roboty je chybou, žádné vězení nenapraví robota, správným řešením je vadné roboty v krematoriu eliminovat, robotů je na světě jako much a podle toho se musí s roboty i zacházet. Mnoho robotů žebrá o pomoc u cizích robotů zcela marně, zde je řešením zavést rychlokurzy sebevraždy, ukončené úspěšnou sebevraždou.

Leave a Reply