Zákaz používání mozku na myšlení

Stroje na práci a počítače na myšlení, je třeba lidem ulehčit jejich existenci, dáme lidem do hlavy GVKB čip, napojený na globální informační systém, a čip mozek odřízne od hříšné reality. Zdrojem všech chyb v materialistické civilizaci je lidské myšlení, lidi při myšlení dělají chyby a tak na myšlení zde budou jenom počítače, vše jde naprogramovat a optimalizovat, lidi budou jenom loutkami které budou ovládat počítače.

Tím skončí mafiánismus, který dělal z lidí ubožáky jenom proto, aby se měli dobře mafiáni co vlastní většinu světového bohatství. Už nebudeme potřebovat zbraně a politiky, už zde nebude problém s příživníky a extrémisty. Budeme konečně moci lidi využít na veliké stavby, které optimalizují dopravu a výrobu, bude se bourat a stavět aby zde zmizela zaostalost. Zájem celku je nad zájmem jedince, už zde nebudou lidi co dělají chyby a mají se dobře.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..